داستان برند

همه چیز از یک ایده جذاب، حدود نیم قرن پیش شروع شد؛ از کاشتن بذری کوچک در دل کویرکه از میان تمام سنگ‌ها و سختی‌ها، در آخر راه خود را پیدا کرد. با تلاش شبانه‌روزی باغبان به نهالی سرزنده بنام ” پارس اشن ” بدل شد تا قصه‌ای اصیل را روایت کند. نهال رنگارنگ این قصه به سرعت جای خود را در صنعت رنگ ایران باز کرد و با حضور مهندسان ماهر به سرعت رشد کرد تا به ثمر نشیدند. هدف این بود که در تمام مراحل، با هر شاخ و برگ تازه و تولید هر محصول جدید، ارزش آفرینی کند. با تکیه بر نوآوری و تخصص، برای بهبود کیفیت زندگی مشتریان بکوشد و روحی تازه به آن ببخشد.

اکنون پس از گذشت سال‌ها پارس اشن تبدیل به درخت تنومند و پرتوانی شده که ریشه در زمین استوار دارد. سایه حمایتش گسترانیده و افراد زیادی عضو این خانواده بزرگ شده‌اند. افرادی که با هر عنوان و تخصصی همواره در کنار هم و حامی یکدیگر هستند؛ و ثمره اش که به واسطه بکارگیری دانش روز جهان و توجه به نیاز مشتریان هرروز پربارتر شده، نه تنها در سراسر کشور بلکه به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کرده است و به گواه متخصصان اعتبار صنعت رنگ ایران است.

 امروز ما در آغاز فصلی جدید برای گروه صنعتی پارس اشن قرار داریم و همواره در تلاش هستیم تا با نگاه به تغییرات روزافزون جهان گام برداریم؛ چرا که راز ماندگاری و بقاء در رشد مداوم و نو شدن است. فصلی که در آن درخت تنومند پارس اشن با جوانه های تازه، رنگی نو به جهان خواهد داد. 

حرکت مستمر و روبه جلو گروه صنعتی پارس اشن در طول نیم قرن گذشته، براساس پنج ارزش بنیادین بوده است. ارزش هایی که از نگرش بنیان گذاران آن حاصل شده و همواره سرلوحه کار همه مدیران و متخصصان این شرکت بوده است؛ این ارزش‌ها کمک می‌کنند تا با گام های استوار در راستای مأموریت و تحقق اهداف مجموعه گام برداریم.

در پارس اشن ما همواره بر اصول اخلاقی پایبند بوده‌ایم. درستی و صداقت را در ارتباط با همه شرکای تجاری سرلوحه کارمان قرار دادیم و همواره به تعهدات خود وفادار مانده‌ایم. این رویکرد نه تنها رضایت و وفاداری مشتریان بلکه همراهی طولانی مدت همکارانمان را برایمان به ارمغان آورد تا ازآنجایی‌که نسل دوم بسیاری از اعضای خانواده پارس اشن امروز به ما پیوسته‌اند.

تک تک اعضای خانواده پارس اشن، از سهامداران و کارمندان تا مشتریان و تأمین کنندگان به عنوان ارزشمندترین سرمایه این گروه صنعتی شناخته می شوند. به همین دلیل ما نه تنها متعهد به فراهم کردن محیطی ایمن و سالم در کسب و کار، بلکه به دنبال ایجاد فرصت هایی برای رشد و توسعه خودمان و نیز همه اعضای این خانواده بزرگ هستیم.

براساس نگرش مدیریت این گروه صنعتی، ما همواره به دنبال بالاترین کیفیت چه در تولید محصولات، چه در عملکرد خود در صنعت رنگ و رزین هستیم. در همین راستا، با در نظر گرفتن استانداردهای روز جهان و تحقیق و توسعه مستمر به بالا بردن استانداردهای صنعت رنگ ایران متعهد می‌مانیم.

به عنوان یک مرجع پیشرو در صنعت رزین ایران ما با ارائه راهکارهای خلاقانه و تولید محصولات با روش های نوآورانه نه‌تنها به ارتقاء سطح کیفیت محصولات ایرانی کمک می کنیم، بلکه در جهت تولید ثروت با روش‌های پایدار نیز گام برمی‌داریم.

رشد و توسعه همواره به عنوان یکی از اصول مهم در پارس اشن شناخته شده است. رشدی در همه زمینه‌ها اعم از افزایش ظرفیت تولید، بهبود مستمر کیفیت، توسعه سرمایه‌های انسانی و ارتقاء سطح دانش نه تنها برای خودمان بلکه برای همه ذینفعان صنعت رنگ.

در گروه صنعتی پارس اشن ما به دنبال « تبدیل شدن به یکی از 5 تولید کننده برتر رنگ و رزین در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا( MENA ( تا سال 1410 در زمینه کیفیت و تنوع صنایع تحت پوشش » هستیم. تمرکز ما بر تنوع و کیفیت، با تکیه بر تحقیق و توسعه مداوم این امکان را برای این گروه صنعتی فراهم کرده است تا در راستای اهداف بلند مدت خود گام بردارد و به عنوان یکی از برند های قابل اعتماد ایرانی در حوزه رنگ و رزین در منطقه شناخته شود. برندی که نقش موثری در بالا بردن کیفیت محصولات و ارتقاء جایگاه ایران در این صنعت در جهان داشته است.

ما در پارس اشن برای ” ارزش آفرینی از طریق تولید محصولات متمایز و حرکت در راستای اهداف توسعه پایدار ایستاده‌ایم”

به عنوان یک مرجع پیشرو در صنعت رنگ و رزین ایران، ما از طریق تولید محصولات با کیفیت به حفظ سرمایه های جهانی کمک می‌کنیم. با تدوین برنامه های مستمر برای بالا بردن سطح مهارت متخصصان این صنعت می‌کوشیم؛ چرا که بر این باوریم تنها از این طریق می‌توانیم به ارتقاء سطح روز افزون کیفیت محصولات کمک کنیم و گام موثری در جهت حمایت از چرخه کار آفرینی برداریم. در همین راستا و با بکارگیری راهکارهای خلاقانه همواره به رشد و توسعه پایدار خودمان و شرکای تجاریمان متعهد بوده و تلاش میکنیم تولید ثروت را به روشی پایدار و مسئولانه دنبال کنیم تا به بهبود کیفیت زندگی مشتریان و حفظ محیط زیست کمک کنیم.

همکاری با ما

از علاقه‌مندان به پیوستن به یکی از پیشگامان صنعت رنگ و رزین ایران دعوت می‌شود تا به گروه صنعتی پارس اشن بپیوندند. ما به دنبال افراد متعهد و متخصص در زمینه‌های مختلف هستیم. در پارس اشن، ارزش‌های کار تیمی، دانش روز و نوآوری جزء فرهنگ سازمانی ماست و محیطی پویا و حمایتی برای رشد حرفه‌ای فراهم می‌کنیم. با برنامه‌های آموزشی مستمر، سطح دانش و مهارت کارکنان را ارتقاء می‌دهیم. اگر به دنبال محیطی برای شکوفایی استعدادها و پیشرفت حرفه‌ای هستید، به خانواده بزرگ پارس اشن بپیوندید.