درباره

شرکت صنایع رنگ و رزین پارس اشن در تاریخ پنجم مرداد سال ۱۳۵۶ به همت آقای احمد اسلامیان تأسیس شد و فعالیت خود را با تولید انواع تینرها و رنگ‌های ساختمانی شروع کرد. با حضور نیروهای باتجربه و متخصص و تلاش مدیران کارآمد، حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه به‌مرور سرعت گرفت تا سبد محصولات پارس اشن در نهایت کامل شود. شرکت پارس اشن که به‌عنوان آزمایشگاه همکار استاندارد شناخته می‌شود، گواهی تضمین کیفیت ISO9001 و استانداردهای مختلفی برای محصولات متنوع خود دارد. محصولات این شرکت همواره بر پایه دانش روز دنیا و استانداردهای بین‌المللی، به‌کارگیری ماشین‌آلات مدرن و آزمایشگاه‌های پیشرفته تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. آنچه تاکنون محقق شده، با تکیه بر دانش مدیران و متخصصان داخلی و مشاوران خارجی است که در واحدهای مختلف تحقیق و توسعه شرکت مشغول به تلاش شبانه‌روزی هستند. تأسیس دفتر بازرگانی در کشور امارات نیز یکی از نقاط قوت پارس اشن به شمار می‌رود که به پشتوانه آن توانسته از یک سو موانع متعددی که همواره بر سر راه تأمین‌کنندگان جهت واردات مواد اولیه وجود داشته‌اند را مرتفع سازد و از سوی دیگر راه ورود محصولات این گروه صنعتی را به بازارهای بین‌المللی هموار کند. موفقیت‌های روزافزون پارس اشن و رضایت مشتریان، نتیجه اعتقاد به حفظ بهترین کیفیت، ارائه مستمر خدمات پس از فروش و همچنین پایبندی به اصول توسعه پایدار است.

در سال ۱۴۰۱ همزمان با شروع قرن جدید، گروه صنعتی پارس اشن نیز در مسیر نو شدن گام برداشت و اقدام به ایجاد تحولات اساسی در ساختار خود نمود. به واسطه این تغییرات، محصولات متنوع این گروه با برندهای مختلف به بازار عرضه شدند. اکنون برندهای “اشن” تولیدکننده طیف گسترده‌ای از رنگ ساختمانی و رزین، “ایتالور” به‌عنوان یکی از پیشروان تولید رنگ‌های پلی اورتان با تکنولوژی ایتالیا در ایران و “کاوالی” تولیدکننده باکیفیت‌ترین رنگ‌های خودرویی با به‌روزترین تکنولوژی‌های تولیدی و متخصصین برجسته در حوزه رنگ‌های خودرویی، جزو برندهایی هستند که در ذیل گروه صنعتی پارس اشن به فعالیت می‌پردازند و محصولات خود را در گروه‌های تخصصی خود به بازار عرضه می‎نمایند.

از آنجایی‌که حرکت در مسیر رشد و توسعه برای این گروه صنعتی همواره به‌عنوان یکی از اصول بنیادین شناخته می‌شود؛ مدیران این برند همواره در تلاش هستند تا با نگاه به تغییرات جهان گام بردارند و این آغاز راهی بی‌پایان برای گروه صنعتی پارس اشن است.

درآمد (2022)

1,142.0 میلیارد

سود عملیاتی (2022)

2,505.0 میلیارد دلار

کشورهایی که در آنها تجارت می کنیم

45 کشور

کارمندان گروه

33000 نفر

تاسیس شد

42 سال پیش

سرمایه، پایتخت

2,657.0 میلیارد

نسبت فروش خارج از کشور

80 درصد یا بیشتر

سهم بازار

2 خیابان

مقدار محصول

2,657.0 میلیارد

 • 1356

  تأسیس گروه صنعتی پارس اشن توسط آقای احمد اسلامیان

 • 1362

  Production of industrial paints and epoxy under the name of Pars Ashen

 • 1367

  آتش سوزی و تولد دوباره و پرقدرت پارس اشن

 • 1375

  احداث کارخانه رزین‌سازی و تولید محصولات BIBP،D13P،DOP

 • 1380

  بازگشایی دفتر بازرگانی در کشور امارات متحده عربی

 • 1381

  تولید رنگ های پودری سازگار با محیط زیست

 • 1384

  به دریافت جایزه صادرکننده نمونه صنعت رنگ ورزین

 • 1390

  تأسیس واحد تولید رنگ های تعمیراتی اتومبیل

 • 1391

  افزودن رنگ های پلاستیک، نیم پلاستیک و الکریلیک به محصولات ساختمان

 • 1394

  تولید رنگ های پلی یورتان در ایران و جلوگیری از خروج ارز

همکاری با ما

از علاقه‌مندان به پیوستن به یکی از پیشگامان صنعت رنگ و رزین ایران دعوت می‌شود تا به گروه صنعتی پارس اشن بپیوندند. ما به دنبال افراد متعهد و متخصص در زمینه‌های مختلف هستیم. در پارس اشن، ارزش‌های کار تیمی، دانش روز و نوآوری جزء فرهنگ سازمانی ماست و محیطی پویا و حمایتی برای رشد حرفه‌ای فراهم می‌کنیم. با برنامه‌های آموزشی مستمر، سطح دانش و مهارت کارکنان را ارتقاء می‌دهیم. اگر به دنبال محیطی برای شکوفایی استعدادها و پیشرفت حرفه‌ای هستید، به خانواده بزرگ پارس اشن بپیوندید.