مسئولیت اجتماعی

شرکت صنایع رنگ و رزین پارس اشن در تاریخ پنجم مرداد سال ۱۳۵۶ به همت آقای احمد اسلامیان تأسیس شد و فعالیت خود را با تولید انواع تینرها و رنگ‌های ساختمانی شروع کرد. با حضور نیروهای باتجربه و متخصص و تلاش مدیران کارآمد، حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه به‌مرور سرعت گرفت تا سبد محصولات پارس اشن در نهایت کامل شود. شرکت پارس اشن که به‌عنوان آزمایشگاه همکار استاندارد شناخته می‌شود، گواهی تضمین کیفیت ISO9001 و استانداردهای مختلفی برای محصولات متنوع خود دارد. محصولات این شرکت همواره بر پایه دانش روز دنیا و استانداردهای بین‌المللی، به‌کارگیری ماشین‌آلات مدرن و آزمایشگاه‌های پیشرفته تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

گروه صنعتی پارس اشن به‌عنوان یک نهاد صنعتی متعهد به ارزش‌های اجتماعی و مسئولیت‌های اجتماعی معتبر، همواره به دنبال ارتقاء سطح زندگی اجتماعی و بهبود وضعیت محیط زیست بوده است. از میان مسئولیت‌های اجتماعی این برند می‌توان به حفظ محیط زیست، حمایت از روش‌های نوین تولید و بهره‌وری بالاتر در عین حال کاهش میزان صدمات احتمالی به محیط زیست (EIA)، حمایت از آموزش و پرورش و پژوهش، ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه اقتصادی، استفاده از دانش و استانداردهای روز دنیا (ISO) و … اشاره کرد.

با توجه به رهبری و مسئولیت‌پذیری گروه صنعتی پارس اشن در حوزه مسائل اجتماعی و محیط‌زیستی، این برند نه تنها به یکی از برترین نام‌ها در صنعت تولید رنگ و رزین تبدیل شده است، بلکه اکنون از آن به‌عنوان یک نمونه در صنعت که چگونه می‌توان در کنار کسب و کار، به ارزش‌های اجتماعی و محیط‌زیستی نیز توجه کرد، یاد می‌شود.

توسعه‌ی اقتصادی و میزان تولید از ابتدا

گروه صنعتی پارس اشن به ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه اقتصادی در جوامع محلی و توسعه‌ی پایدار در سراسر ایران خود را متعهد می‌داند و تاکنون بیش از ۲.۸ میلیارد لیتر از تولیدات خود را به بازار عرضه کرده است.

توسعه‌ی اجتماعی و اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم

گروه صنعتی پارس اشن به ایجاد فرصت‌های برابر و توسعه‌ی اجتماعی در جوامع محلی متعهد است از این‌رو توانسته است به‌صورت مستقیم اشتغال‌زایی ۲۰۰ نفره داشته باشد.

حمایت از محیط زیست و تصفیه پسآب‌های صنعتی

گروه صنعتی پارس اشن به حفظ محیط زیست و کاهش اثرات منفی بر آن توجه ویژه‌ای دارد و از این‌رو با استفاده از EIA در تمامی سطوح سازمانی گام‌های موثری برای حفظ محیط زیست برمی‌دارد. تصفیه پسآب‌های صنعتی و جلوگیری از انتشار حلال‌های مضر از مهم‌ترین گام‌ها برای حفاظت از محیط زیست بوده است.

ترویج فرهنگ آموزش و پژوهش

گروه صنعتی پارس اشن به حمایت از آموزش و پژوهش در زمینه‌ی صنعت رنگ و رزین می‌پردازد و تاکنون دوره‌های آموزشی متعددی را در این زمینه برگزار کرده است.