آدرس دفتر مرکزی

ایران، تهران، سهروردی، خیابان محبی، پلاک 5، ساختمان نگارستان

تلفن : 45393 – 021

فکس : 982158113190+

آدرس کارخانه

سمنان، گرمسار، شهرک صنعتی حاجی آباد

تلفن : 0982334533766

فکس : 982334533868

کدپستی: 3588114854

تماس با ما

گروه صنعتی پارس اشن به دنبال توسعه روابط خود با مشتریان و سایر گروه‌های مرتبط پذیرای نظرات و پیشنهادات شما خواهد بود. از این رو در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیشنهاد، لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید تا تیم ما بتواند در اولین فرصت با شما ارتباط بگیرد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

چه برندهایی زیرمجموعه گروه صنعتی پارس اشن هستند؟

اشن؛ تولیدکننده رنگ و رزیتن ساختمانی

ایتالور؛ تولیدکننده رنگ‌های پلی اورتان چوب با تکنولوژی ایتالیا

کاوالی؛ تولیدکننده رنگ‌های خودرو

گروه صنعتی پارس اشن در صنایع تولید رنگ و رزین فعالیت می‌کند.

محصولات گروه صنعتی پارس اشن با کیفیت بالا، نوآوری و دوام بالا شناخته می‌شوند و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند.

گروه صنعتی پارس اشن متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش ممتاز و جلب رضایت مشتریان است.

بله، گروه صنعتی پارس اشن با تولیدات با کیفیت و استانداردهای بین‌المللی، حضور فعالی در بازارهای جهانی دارد و اکنون محصولاتش را در 3 قاره عرضه می‌کند.

گروه صنعتی پارس اشن با تمرکز بر حفظ محیط زیست، حمایت از آموزش و پژوهش، و ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه اقتصادی در جوامع محلی، به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل می‌کند.

همکاری با ما

از علاقه‌مندان به پیوستن به یکی از پیشگامان صنعت رنگ و رزین ایران دعوت می‌شود تا به گروه صنعتی پارس اشن بپیوندند. ما به دنبال افراد متعهد و متخصص در زمینه‌های مختلف هستیم. در پارس اشن، ارزش‌های کار تیمی، دانش روز و نوآوری جزء فرهنگ سازمانی ماست و محیطی پویا و حمایتی برای رشد حرفه‌ای فراهم می‌کنیم. با برنامه‌های آموزشی مستمر، سطح دانش و مهارت کارکنان را ارتقاء می‌دهیم. اگر به دنبال محیطی برای شکوفایی استعدادها و پیشرفت حرفه‌ای هستید، به خانواده بزرگ پارس اشن بپیوندید.