رویکرد

حرکت مستمر و روبه پیشرفت گروه صنعتی پارس اشن در طول نیم قرن گذشته، براساس ارزش‌ها، چشم‌انداز و ماموریتی بوده که بنیان‌گذار آن، احمد اسلامیان، از زمان تأسیس در سال ۱۳۵۷، در نظر داشته است. تمرکز بر نوآوری، کیفیت برتر و توسعه پایدار، تعهد به ارتقاء دانش و مهارت‌های کارکنان، ایجاد محیطی پویا و حمایت‌گر و ارائه محصولات با استانداردهای بین‌المللی، همواره در صدر اولویت‌های این گروه صنعتی قرار داشته و اکنون، با افتخار می‌توان گفت گروه صنعتی پارس اشن با برندهای معتبری چون ایتالور، کاوالی و اشن، نماد اعتماد، اصالت و پیشرفت در بازارهای داخلی و جهانی است.

در پارس اشن ما همواره بر اصول اخلاقی پایبند بوده‌ایم. درستی و صداقت را در ارتباط با همه شرکای تجاری سرلوحه کارمان قرار دادیم و همواره به تعهدات خود وفادار مانده‌ایم. این رویکرد نه تنها رضایت و وفاداری مشتریان بلکه همراهی طولانی مدت همکارانمان را برایمان به ارمغان آورد تا از آنجایی‌که نسل دوم بسیاری از اعضای خانواده پارس اشن امروز به ما پیوسته‌اند.

تک تک اعضای خانواده پارس اشن، از سهامداران و کارمندان تا مشتریان و تأمین کنندگان به عنوان ارزشمندترین سرمایه این گروه صنعتی شناخته می شوند. به همین دلیل ما نه تنها متعهد به فراهم کردن محیطی ایمن و سالم در کسب و کار، بلکه به دنبال ایجاد فرصت هایی برای رشد و توسعه خودمان و نیز همه اعضای این خانواده بزرگ هستیم.

براساس نگرش مدیریت این گروه صنعتی، ما همواره به دنبال بالاترین کیفیت چه در تولید محصولات، چه در عملکرد خود در صنعت رنگ و رزین هستیم. در همین راستا، با در نظر گرفتن استانداردهای روز جهان و تحقیق و توسعه مستمر به بالا بردن استانداردهای صنعت رنگ ایران متعهد می‌مانیم.

به عنوان یک مرجع پیشرو در صنعت رزین ایران ما با ارائه راهکارهای خلاقانه و تولید محصولات با روش های نوآورانه نه‌تنها به ارتقاء سطح کیفیت محصولات ایرانی کمک می کنیم، بلکه در جهت تولید ثروت با روش‌های پایدار نیز گام برمی‌داریم.

رشد و توسعه همواره به عنوان یکی از اصول مهم در پارس اشن شناخته شده است. رشدی در همه زمینه‌ها اعم از افزایش ظرفیت تولید، بهبود مستمر کیفیت، توسعه سرمایه‌های انسانی و ارتقاء سطح دانش نه تنها برای خودمان بلکه برای همه ذینفعان صنعت رنگ.

در گروه صنعتی پارس اشن ما به دنبال « تبدیل‌شدن به یکی از 5 تولید‌کننده برتر رنگ و رزین در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا( MENA ) تا سال 1410 در زمینه کیفیت و تنوع صنایع تحت پوشش » هستیم. تمرکز ما بر تنوع و کیفیت، با تکیه بر تحقیق و توسعه مداوم این امکان را برای این گروه صنعتی فراهم کرده است تا در راستای اهداف بلند مدت خود گام بردارد و به عنوان یکی از برند‌های قابل اعتماد ایرانی در حوزه رنگ و رزین در منطقه شناخته شود. برندی که نقش موثری در بالا بردن کیفیت محصولات و ارتقاء جایگاه ایران در این صنعت در جهان داشته است.

ما در پارس اشن برای ” ارزش آفرینی از طریق تولید محصولات متمایز و حرکت در راستای اهداف توسعه پایدار ایستاده‌ایم”

به عنوان یک مرجع پیشرو در صنعت رنگ و رزین ایران، ما از طریق تولید محصولات با کیفیت به حفظ سرمایه‌های جهانی کمک می‌کنیم. با تدوین برنامه‌های مستمر برای بالا بردن سطح مهارت متخصصان این صنعت می‌کوشیم؛ چرا که بر این باوریم تنها از این طریق می‌توانیم به ارتقاء سطح روز افزون کیفیت محصولات کمک کنیم و گام موثری در جهت حمایت از چرخه کار آفرینی برداریم. در همین راستا و با بکارگیری راهکارهای خلاقانه همواره به رشد و توسعه پایدار خودمان و شرکای تجاریمان متعهد بوده و تلاش می‌کنیم تولید ثروت را به روشی پایدار و مسئولانه دنبال کنیم تا به بهبود کیفیت زندگی مشتریان و حفظ محیط زیست کمک کنیم.